Απόκριες 2008-2009

Γιορτάστηκε και φέτος η αποκριά με τη συμμετοχή μαθητών και καθηγητών του σχολείου. Η συνάντηση έγινε στην ταβέρνα Ζυγός στους πρόποδες της Πάρνηθας. Την παράσταση έκλεψαν οι Ηλεκτρολόγοι που όχι μόνο έφαγαν πολύ, αλλά και χόρεψαν περισσότερο απ΄όλους μας. Μέχρι και μαντιλάτο χόρεψαν. Προς το τέλος όμως έφυγαν όλοι ευχαριστημένοι αν και ορισμένοι μαθητές Ηλεκτρολόγοι φάνηκαν προβληματισμένοι (βλέπε Φώτο). Λέτε να έκαναν πάλι ασκήσεις προσομοίωσης με τον καθηγητή Κο Παγιάτη ; Xα, Xα..

Και του χρόνου να ήμαστε καλά να ξανανταμωθούμε.

*Υπεύθυνοι διοργάνωσης οι καθηγήτριες : Δαλαμάγκα Βασιλική (Μαθηματικός), Πανταζοπούλου Παναγιώτα (Φιλόλογος), Σουφλιά Ευθυμία (Μαθηματικός), ΝικολάουΕυαγγελία (Φυσικός).