Σεμινάριο με θέμα την αυτόαμυνα

Tην Τρίτη 14 Νοεμβρίου 2023, υλοποιήθηκε σεμινάριο με θέμα: " Μαθήματα αυτοάμυνας για γυναίκες...και όχι μόνο". Να ευχαριστήσουμε τον εισηγητή Βασίλη Κορκοδίνο, κάτοχο μαύρης ζώνης 6 νταν από την Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Τάε Κβον Ντο  και επικεφαλής του συλλόγου Α.Σ. Χορανγκι (Horangi) στο Καματερό, ο οποίος τυγχάνει να είναι και μαθητής μας. Την επιμέλεια της εκδήλωσης είχε η εκπαιδευτικός μας  Λιάνα Νικολάου.

autoamina3autoamina1autoamina2

Σεμινάριο με θέμα: " Μαθήματα αυτοάμυνας για γυναίκες...και όχι μόνο". Να ευχαριστήσουμε τον εισηγητή Βασίλη Κορκοδίνο κάτοχο μαύρης ζώνης 6 νταν από την Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Τάε Κβον Ντο και επικεφαλής του συλλόγου Α.Σ. Χορανγκι
(Horangi) στο Καματερό, ο οποίος τυγχάνει να είναι και μαθητής μας. Θερμά συγχαρητήρια και στη καθηγήτρια Λιάνα Νικολάου που είχε την επιμέλεια της εκδήλωσης.