ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

Στο 1ο Εσπ. ΕΠΑΛ Αχαρνών

Στα πλαίσια του επιδοτούμενου προγράμματος Υποστήριξη και Διαχείριση των Σχεδίων Δράσης του έργου “Μια Νέα Αρχή στα ΕΠΑΛ” (ΜΝΑΕ)

Θέμα: Οι φωτογραφίες θα πρέπει να έχουν θέμα « Τοπίο-Περιβάλλον, της ευρύτερης περιοχής της πόλης των Αχαρνών».

O κάθε μαθητή μπορεί να συμμετέχει με 3 (τρεις) φωτογραφίες το ανώτερο (ασπρόμαυρες ή έγχρωμες), μέχρι 13/10.

1η αμοιβή: Όλοι οι μαθητές που θα λάβουν μέρος, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ένα δωρεάν σεμινάριο φωτογραφίας.

Ξεκινάμε την Πέμπτη 1/10/2020 την 3η ώρα, με τους μαθητές Β & Γ έτους που θα εκδηλώσουν ενδιαφέρον .

Συνεχίζουμε την 4η ώρα με τους μαθητές του Α έτος.

2η αμοιβή: Οι δύο καλύτερες φωτογραφίες, θα βραβευθούν (δώρα έκπληξη). Οι ψηφοφορία θα γίνει με τη συμμετοχή όλων των μαθητών και καθηγητών.

3η αμοιβή: Οι καλύτερες φωτογραφίες θα αναρτηθούν στο ΔΗΜΟ ΑΧΑΡΝΩΝ, με σκοπό την προβολή της προσπάθειας των μαθητών.

Συμμετοχές:Επειδή το σχολείο μας έχει ιδιαίτερους δεσμούς με το ΣΔΕ Αχαρνών, θελήσαμε να διευρύνουμε τις συμμετοχές και με μαθητές του ΣΔΕ Αχαρνών.

Υπεύθυνη Προγράμματος: Στείλτε τις συμμετοχές σας στην Κα Πανταζοπούλου

1. 1)στο email: < Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. >

2) στο Viber : 6976795744

Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 01 Οκτώβριος 2020 15:04